Medytacja z przewodnikiem

Dołącz do Eckhart Tolle i Kim Eng, ponieważ uczą nas o medytacji i praktykach, które pomagają wnieść świadomość do chwili obecnej.

Medytacja może być często radosna lub bardzo przytulna, ponieważ umysł medytacyjny ustanawia miejsce podwyższonej świadomości. Czasami medytacja może być wręcz nieszczęśliwa. Medytacja jest procesem oczyszczania. Możesz zauważyć, że obserwujesz bardzo nieprzyjemne, brzydkie myśli podczas medytacji. Ważną rzeczą jest utrzymanie! Roboty wykonują swoje mantry i medytacje. Czyszczasz i pozbywasz się negatywności, która zakrywała boskie światło wewnątrz ciebie.

Istotą praktyki HRM zaczyna się od siedzenia w fotelu w dobrej formie medytacji. Wtedy staje się świadomy swojego rzeczywistego tętna w piersi, a to różni się od tętna. Oddech jest następnie skoordynowany z biciem serca, wdychany dla określonej parzystej liczby uderzeń, trzymając wdychanie dla tej samej liczby uderzeń, a następnie wydychając dla tej samej liczby uderzeń. Pod koniec wydechu następna inhalacja może się pojawić, aby kontynuować ten wzór. Oddych są nieco rozszerzone tak, aby były pełne, zarówno w brzuchu jak iw klatce piersiowej, ale nie były zmuszane lub napięte.

Psychologia kliniczna i psychiatria od lat siedemdziesiątych rozwinęły wiele zastosowań terapeutycznych opartych na uważności pomagających ludziom, którzy doświadczają różnych warunków psychologicznych. 200 Praktyka uważności jest stosowana w psychologii w celu złagodzenia różnych stanów umysłowych i fizycznych, takich jak zmniejszenie objawów depresji, 201 202 203 zmniejszenie stresu, 202 204 205 lęki, 201 202 205 oraz w leczeniu uzależnienia od narkotyków 206 207 208 Ostatnie badania wykazują, że medytacja umysłu znacząco tłumia ból przez wiele, unikalnych mechanizmów. 209 To zyskał popularność na całym świecie jako odrębna metoda obsługi emocji.


Techniki medytacji są bardzo proste. Jednak czytanie o nich nie zastępuje nauki od doświadczonego i niezawodnego nauczyciela. Nauczyciel będzie mógł zaoferować ci wskazówki w jaki sposób zastosować technikę i jak radzić sobie ze trudnościami. Być może najważniejsze, nauczyciel może zaoferować zachętę i inspirację własnym przykładem.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Klasy Medytacji

Jak medytować w mniejszym odstępie czasu - medytacja